top of page
Adsız tasarım (72).jpg

Medikal ve Sağlık Çeviri Hizmetleri

medikal çeviri.png

Sağlığınızın Dili: Medikal ve Sağlık Çeviri Hizmetlerimizle Doğru ve Güvenilir İletişim

Sağlık, en değerli varlığınızı temsil eder ve doğru iletişim, sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Sağlık sektöründe, medikal ve sağlık belgelerinin doğru ve güvenilir bir şekilde çevrilmesi hayati önem taşır. İşte tam bu noktada, Saban Çeviri olarak, sağlığınızın dili olmak için buradayız. Medikal ve sağlık çeviri hizmetlerimizle, size ve sevdiklerinize en iyi sağlık hizmetini sunabilmek için doğru ve güvenilir bir iletişim köprüsü kuruyoruz.

 

 

Hızlı Teslim

Asla gecikme veya zamanında teslimatı karşılayamama gibi sorunlarla karşılaşmayın. 'Her zaman zamanında' teslimatımız ile hedeflediğiniz tıbbi cihaz pazarlarına daha hızlı girin.

Güvenilir Düzenleyici Uyumluluk

Düzenleyici uyumluluk konusunda endişelenmeyi bir kenara bırakın! Lionbridge olarak, ürün bilgileri, etiketleme, kılavuzlar ve kullanıcı talimatlarının çevirisinde kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz. ISO 13485 sertifikalı ve AB MDR yönetmelikleri konusunda deneyimliyiz. Etiketleme, kullanıcı talimatları, klinik deneyler ve UDI sistemleri gibi birçok alanda uzmanlığımızı kullanarak düzenleyici gereklilikleri karşılamanıza yardımcı oluyoruz.

Geliştirilmiş İlaç/Ürün Güvenliği

Yıllara dayanan tecrübemize güvenin ve tıbbi cihaz kullanıcıları için içerik çevirisindeki başarılı geçmişimize güvenin. Tıbbi terimlerde deneyimli ve karmaşık kavramları anlaşılır bir dilde aktarma konusunda uzmanız. Cihaz etiketleme, ürün bilgileri, kullanıcı talimatları ve kılavuzlarının çevirisinde uzmanlaşıyoruz.

Klinik Deneyim Uzmanlığı

Ekibimizin klinik araştırmalar, klinik deneyler ve MedTech üreticileri için ilgili içeriğin çevirisi konusundaki derin uzmanlığına güvenebilirsiniz.

Maliyetlerde Azalma

Uzman tercümanlarımızla, iş akışlarımıza, sözlüklerimize ve yüksek kaliteli çevirilere güvenin; tüm bunlar çeviri maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

Doğrulama ve Klinik Araştırmalar

Tıbbi cihazlar için gelişen düzenleyici standartlar arasında yol alırken, R&D süreçlerinizden başlayarak bu süreçteki deneyimimize güvenin. Güvenliği ve gözetimi sağlamak için MDR standartlarını karşılamak için deneyimimizle tasarım aşamasından başlayarak güvenlik ve gözetim verilerini belgelerle entegre etme sürecinde size destek oluyoruz. Bize şu konularda güvenebilirsiniz:

Tıbbi belgeler

Klinik doğrulama

Klinik performans

Risk yönetimi

Düzenleyici İşlemler

MDR uygulamasının son aşamasına hazırlıklı olun ve borçlanılan sürelerden faydalanarak ürün yelpazenizin genişletileceğinden emin olun. Daha fazla Bilgilendirilmiş Kuruluş devreye giriyor, ancak birikmiş işler artıyor. Miras sertifikaları için zaman daralıyor farkındayız. Lionbridge, geri sınıflandırılmış cihazlar, eşlik eden tanılar ve biyotek ürünleri hakkında stratejik seçimler konusunda sizi destekleyecektir. Sağlam ve titiz iş akışlarımız, müşterilerin tüm hedef pazarlarında yetkilendirilmelerine yardımcı olur. Biz, ürün etiketleme, Kullanım Kılavuzları, Ürün Bilgi Formları (IFU'lar), Özel Güvenlik Bilgileri (SSCP'ler) ve diğer içeriklerle ilgili yardımcı oluyoruz.

Adsız tasarım (71).jpg
Adsız tasarım (69).jpg

Sonrası Yetkilendirme 

Hastaların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için her dilde açık ve doğru içerik ve iletişim sunun. MDR'nin pazar sonrası gözetim konusundaki artan vurgusunda size destek olacağız. Lionbridge ekibi, ürün ve güvenlik güncellemeleri, PSÜ'ler ve SUSAR'lar ile pazar sonrası klinik faaliyetleri yönetme konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Kurumsal

Yazılım ve tüketici elektroniği pazarlarına giren medikal teknoloji şirketleri için hazır çözümlerden faydalanın. Geleneksel içerik türlerine hizmet vermek için ölçeğe, olanaklara ve çeşitli endüstri portföyüne sahibiz. Ortak hizmetleriniz, pazarlama, kurumsal iletişim, e-öğrenme ve daha fazlası için bize güvenin. Yüksek hacimler ve daha çeşitli içerikler için, en son teknolojiye sahip Smaⁱrt MT™ ve Smaⁱrt Content™ çözümlerimizi düşünün.

iş görüşmesi
Bize Ulaşın
Dosya Yükle

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page